Sint-Carolus - Jaarkalender 2019-2020

Filter  
September 2019
zo 01
ma 02
  • Alle klassen - Onthaaldag voor alle leerlingen
di 03
  • 1Aab, 1Acd, 1Aef, 1Agh, 1Aij, 1Akl, 1Amn, 1Aop - Onthaaldag
  • 1Bab, 1Bcd, 1Bef, 1Bgh, 1Bij, 1Bkl, 1Bmn - Onthaaldag
  • 5JGZa - Inhaallessen
  • 5JGZb - Inhaallessen
  • Alle klassen (behalve: 1A, 1B) - 1e lesdag
wo 04
  • 7CPTe, 7CPTf - ACTA
do 05
vr 06
  • --- - Afwezigheid TC
  • 1B - Slot onthaalweek (12:50 - 15:20)
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • 7CPTcd - ACTA
  • 7CPTe, 7CPTf - Kick-off dag duaal
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Rondleiding voetbal Lokeren en Waasland Beveren
za 07
zo 08
ma 09
  • 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - Aditi : seksualiteit (13:50 - 15:30)
  • 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - Inleiding Butterfly Circus + nabespreking (09:00 - 12:00)
di 10
  • 5JGZa - Inhaallessen
  • 5JGZb - Inhaallessen
  • 7CPTab - ACTA
  • 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - Omgaan met zv met dementie (Gastspreker Dirk Vercruyssen) (09:15 - 12:00)
  • 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - Uitleg stages (13:00 - 15:30)
wo 11
  • 6STWab, 6STWcd, 6STWe - Bezoek BIB (namiddag)
  • 7KZa, 7KZb, 7KZc, 7KZd, 7KZe - MSK
  • 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - Workshop EHBO (09:00 - 12:00)
do 12
  • 7CPTcd - ACTA
  • 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - Workshop complementaire zorg (gastspreker Ingrid Wauman) (10:20 - 12:00)
  • 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - Gastspreker Danny Trimbos
  • Alle klassen - Schoolfotograaf
vr 13
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • 6STWe - Studiekeuzeproject (08:25 - 10:05)
  • 6STWe - Wat na secundair door CLB (08:25 - 10:10)
  • 7CPTe, 7CPTf - ACTA
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - WPL Kleine Brogel
  • 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - Toneel 'Als Heimer komt'
  • 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - Workshop rond nieuwe taken zorgkundige (08:25 - 12:00)
  • Alle klassen - Schoolfotograaf
za 14
zo 15
ma 16
  • 3VVab, 3VVcd - Bezoek kringwinkel (09:45 - 12:30)
  • 6STWab - Studiekeuzeproject
  • 6STWab - Wat na secundair door CLB (12:50 - 14:30)
  • Divers - School zkt ouders (19:30 - )
di 17
  • 5GWef - Bezoek Bib (14:00 - 15:30)
  • 5JGZa - Inhaallessen
  • 5JGZb - Inhaallessen
  • Geinteresseerden - Info-avond Sprint (19:30 - 20:30)
wo 18
  • 6STWcd - Studiekeuzeproject CLB (09:15 - 11:10)
do 19
  • 4STWab, 4STWcd, 4STWef, 4STWgh, 4STWij, 4STWkl - Tweedaagse
  • 5VZab, 5VZcd, 5VZef, 5VZgh, 5VZij, 5VZk - Introductiedag 5VZ
  • 7CPTab, 7CPTcd - Bedrijfsbezoek BASF
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Tweedaagse
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Tweedaagse Bouillon
  • 7KZab, 7KZc, 7KZd - Workshop dramatische expressie
  • Alle klassen - Schoolfotograaf
vr 20
  • 2BSO - Startdag leefsleutels (08:25 - 15:20)
  • 4BSO - Vormingsdag (08:36 - )
  • 4STWab, 4STWcd, 4STWef, 4STWgh, 4STWij, 4STWkl - Tweedaagse
  • 4STWab, 4STWcd, 4STWef, 4STWgh, 4STWij, 4STWkl - Tweedaagse
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Tweedaagse
  • 7KZa, 7KZb, 7KZc, 7KZd, 7KZe - Bezoek Brugge (08:00 - 17:00)
  • 7LAa - Studiebezoek
  • 7LGWa, 7LGWb - Inlevingsmoment en groepsactiviteit aan zee (10:00 - 17:00)
  • 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - IZ Haptonomie (09:00 - 12:00)
  • Alle klassen - Sportdag
za 21
zo 22
ma 23
  • 5JGZa, 5JGZb - Startdagen
  • 6VZcd - Aanpassing lessenrooster
  • 7CPTab, 7CPTcd - Intakegesprekken stagebedrijven (08:00 - 16:30)
  • Ingeschreven lkr - Interne bijscholing leerkrachten VZ (16:10 - )
  • Nieuwe leerkrachten - Info over rapporten,klassenraden,... (16:15 - 18:00)
  • Nieuwe leerkrachten - Info over rapporten,klassenraden,...
di 24
  • 5GWef - Gastspreker kiné en osteopathie (13:40 - 16:00)
  • 5JGZa, 5JGZb - Startdagen
  • 7CPTab, 7CPTcd - ACTA
  • 7de jaar - Leerlingenraad (12:00 - 12:50)
wo 25
  • 3VVh - Bezoek kringwinkel (09:45 - 12:30)
  • 4TSO - Film ' Captain Fantastic' (09:00 - 11:15)
  • 5VZab, 5VZcd, 5VZef - Terugkomdag ( geen algemene vakken)
  • 7CPTab, 7CPTcd - Intakegesprekken
  • 7LGWa, 7LGWb - Startdagen tem 27/9/2019
  • 7VEBef - Scholenveldloop (12:30 - 16:30)
  • Ingeschreven leerlingen - Workshop Sprint (12:30 - 13:30)
do 26
  • 1ste graad - Infomoment ouders 1e graad (19:30 - )
  • 6FTA/GWg - Wat na secundair door CLB (08:25 - 10:10)
  • 7CPTab, 7CPTcd - Intake gesprekken
vr 27
  • 1ste graad - Rapport DW1
  • 6BSO - Musical '40-45' (14:00 - )
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • 7CPTab, 7CPTcd - Intake gesprekken
za 28
zo 29
ma 30
  • Alle klassen - Pedagogische studiedag (leerlingen zijn vrij)
Oktober 2019
di 01
  • 5JGZa - Inhaallessen
  • 6TSO, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Info-avond studiekeuze met CLB (19:30 - )
  • 6VZh - Leerlingen zijn vrij (VM)
  • 7CPTab, 7CPTcd - Intakegesprekken
  • Alle klassen - Voorleesdag
  • Netwerkdag + bijscholing - Afwezigheid JS/EC/SVE
wo 02
  • 6CHa, 6CHb - Wat na secundair door CLB (08:25 - 10:10)
  • 7CPTab, 7CPTcd - Intakegesprekken (09:00 - 12:00)
  • Alle klassen - Vlaamse Veldloopdag
  • Nieuwe leerkrachten - DPB dag
do 03
  • 3de jaar, Ouders 3e jaar - Info 3e jaars (19:30 - )
  • 7CPTab - Aanpassing lessenrooster
  • 7CPTab, 7CPTcd - Intakegesprekken
vr 04
  • 5JGZa, 5JGZb, 7LGWa, 7LGWb - Atletiekmeeting Vesta VZW
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • 7CPTab, 7CPTcd - Intakegesprekken
  • 7LGWa, 7LGWb - Dag van de atletiek (09:00 - 16:30)
  • Oudleerlingen + leerkrachten - Oudleerlingenavond (19:30 - 00:00)
za 05
  • --- - Dag van de leerkracht
zo 06
ma 07
  • 2de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
  • 5GWab - Bezoek gezondheidsbib (14:00 - 15:00)
  • 5GWcd - Bezoek gezondheidsbib (15:00 - 16:00)
  • 6de jaar - Leerlingenraad 6e jaar (12:50 - )
  • 6GWef - Wat na secundair door CLB (14:30 - 16:10)
  • Titularissen 6 TSO + 7 VHO - Info rond studiekeuzebegeleiding (12:00 - 12:50)
di 08
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 7AAa - IPSA nascholing antibiotica (08:30 - 12:00)
  • 7LGWa, 7LGWb - Info stages (12:50 - 15:20)
  • 7LGWa, 7LGWb, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Film : Im Labyrinth des Sweigens (09:00 - 11:20)
  • Titularissen 6 TSO + 7 VHO - Info studiekeuzebegeleiding (12:50 - 13:40)
wo 09
  • 5VZgh, 5VZij, 5VZk - Terugkomdag ( geen algemene vakken)
  • 6JGZa - Wat na secundair door CLB (10:20 - 12:00)
  • 6TWa - Wat na secundair door CLB (08:25 - 10:10)
do 10
  • 3de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
  • 3VVef, 3VVg - Bezoek kringwinkel (09:45 - 12:30)
vr 11
  • 2de graad - Rapport DW1
  • 3VVi, 3VVj - Bezoek kringwinkel (09:45 - 12:30)
  • 4BSO - Musical '40-45' (14:00 - 17:00)
  • 5TSO, 6TSO, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Musical '40-45' (14:00 - 15:30)
  • 6LMab - Studiebezoek (08:25 - 12:00)
  • 6LMab, 7KZde, 7LAa, 7TBZb - Rapport DW1
  • 7INVab, 7INVcd - Bezoek Brandweer Sint-Niklaas (08:30 - 12:00)
  • 7INVef - Bezoek Brandweer Sint-Niklaas (13:00 - 16:00)
za 12
zo 13
ma 14
  • 3de graad - Veldvoetbal (lln jongens 5+6+7e jaar + meisjes 4+5+6+7 tegen lkr/personeel) (16:30 - 18:10)
  • 3VVef - Medisch onderzoek (08:25 - 12:00)
  • 5GWab - Bezoek VLOS (14:45 - 16:10)
  • 5GWcd - Bezoek VLOS (14:00 - 15:30)
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Film : Dogman (13:00 - 15:15)
  • 7TBZa - Armoede door kinderogen (11:00 - 12:30)
  • Kernraad - leerlingenraad (12:10 - 13:40)
di 15
  • 1Aab, 1Acd, 1Aef, 1Agh, 1Bab, 1Bcd, 1Bmn - Toneel (09:15 - 10:20)
  • 1Aij, 1Akl, 1Amn, 1Bef, 1Bgh, 1Bij, 1Bkl - Toneel
  • 5GWef - Bezoek VLOS (14:00 - 15:20)
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 5STWb, 5STWc - Activiteit spel (08:30 - 12:00)
  • 7CPTcd - ACTA
  • 7LGWa, 7LGWb - Bezoek Emiliani (09:30 - 12:00)
  • 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Sessie 'leren leren' (12:00 - 12:50)
wo 16
  • 6GWab - Wat na secundair door CLB (10:20 - 12:00)
  • 6GWcd - Wat na secundair door CLB (08:25 - 10:10)
  • 6JGZa - Stage t.e.m. 22/10/2019
  • 6VZh - Thuiszorgdag begeleiding dienstencentrum Den Aftrap
  • Alle klassen - 4 TEGEN 4 VOETBAL (13:00 - )
do 17
  • 6FTAa, 6GWef, 6GWg, 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Rapport DW1
vr 18
  • 5BSO, 6BSO - Fractie van een seconde (VM) (10:45 - 12:00)
  • 5CHa, 5CHb, 5FTAa, 5GWab, 5GWcd, 5GWef, 5JGZa, 5JGZb, 5LMab, 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 5STWg, 5TWab, 5TWc, 5VZgh, 5VZij, 5VZk, 6CHa, 6CHb, 6GWab, 6GWcd, 6STWab, 6STWcd, 6STWe, 6TWa, 6VZg, 6VZh, 7AAa, 7KZa, 7KZb, 7KZc, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Rapport DW1
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Bezoek Koning Boudewijnstadion + Fort van Breendonk (NM)
  • 7ZGKa - Bezoek bibliotheek (13:40 - 15:20)
  • Alle klassen - Dag van de jeugdbeweging
za 19
zo 20
ma 21
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
  • 5CHa - Wandelen voor CFL (13:40 - 16:10)
  • 5JGZb, 5STWab - Info Carolus for life (10:20 - 11:10)
  • 5VZab, 5VZcd, 5VZef, 7CPTef, 7TBZa - Rapport DW1
  • 6GWd - Aanpassing lessenrooster
  • 6STWcd - Wandelen voor CFL (14:30 - )
  • 7CPTab - ACTA
  • 7CPTef - Attituderapport 1
  • 7VHOef - Studiekeuzebegeleiding (14:30 - 16:10)
  • Enkele klassen - Attitudebespreking (15:20 - )
di 22
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 5STWef, 5STWg - Bezoek opvoedingswinkel (11:15 - 12:50)
  • 6VZh - VRIJE VM
  • 7CPTe, 7CPTf - Examens (08:25 - 12:00)
  • Enkele klassen - Attitudebespreking (15:20 - )
wo 23
  • 7CPTe, 7CPTf - Examens
  • Alle klassen - Klassenraden + attitudes (lln zijn vrij behalve lln op stage)
do 24
  • 7CPTe, 7CPTf - Examens
vr 25
  • 1ste graad - Rapport DW2
  • 5BSO - Toneel : Le chicon (14:00 - 15:00)
  • 5GWab - CFL (wandeling )
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • 6JGZa, 6VZab, 6VZcd, 6VZef, 7CPTab, 7CPTcd, 7LGWa, 7LGWb, 7ZGKa - Rapport DW1
  • 6VZb, 6VZc - Geen les (VM)
  • 7CPTab, 7CPTcd, 7LGWa, 7LGWb - Attituderapport 1
  • 7CPTe, 7CPTf - Examens (12:50 - 16:10)
  • 7INVef - Bezoek politie (13:30 - 16:00)
za 26
zo 27
  • Alle klassen - Wintertijd
ma 28
  • Alle klassen - Herfstvakantie tem 3/11
di 29
wo 30
do 31
November 2019
vr 01
za 02
zo 03
ma 04
  • 5GWab - Yoga (13:40 - 15:30)
  • 6GWd - Aanpassing lessenrooster
  • 7CPTef, 7LGWa, 7LGWb - Stage tot en met 20/12/2019
  • 7TBZa - Attituderapport 1
  • 7VHOcd - Studiekeuzebegeleiding (14:30 - 16:10)
di 05
  • 3TSO - Film : Lion (13:15 - 15:25)
  • 5GWef - Yoga (13:40 - 15:30)
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
wo 06
  • 5LMab - Werkplekleren bedopmaak (09:15 - 12:00)
  • 7KZde - Bezoek huis van het kind (09:30 - 11:10)
  • Alle klassen - Badminton enkelspel (13:00 - )
do 07
  • 5LMab - Rondleiding WZC De Spoele (13:40 - 15:00)
  • 6FTAa, 6GWef, 6GWg, 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Attituderapport 1
vr 08
  • 1ste graad - Attituderapport 1
  • 1ste jaar - Vaccinatie HPV virus
  • 2de graad - Attituderapport 1
  • 5de jaar, 6CHa, 6CHb, 6GWab, 6GWcd, 6JGZa, 6LMab, 6STWab, 6STWcd, 6STWe, 6TWa, 6VZab, 6VZcd, 6VZef, 6VZg, 6VZh, 7KZa, 7KZbc, 7KZde, 7LAa, 7TBZb, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef, 7ZGKa - Attituderapport 1
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • 7INVab - Bezoek politie (09:00 - 12:00)
  • 7INVcd - Bezoek politierechtbank/gevangenis Dendermonde
za 09
zo 10
ma 11
  • Alle klassen - Wapenstilstand (vrije dag)
di 12
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 5STW (groep 1) - Workshop (groep 1)
  • 6FTAa, 7AAa - Spreker Louis Widmer (09:10 - 11:10)
  • 7AAa - Attituderapport 1
wo 13
  • 5TSO, 6TSO - Franse film 'Hors normes' (08:25 - 10:45)
  • Alle klassen - Dans (13:00 - )
do 14
vr 15
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • Netwerkdag - Afwezigheid MYB
za 16
zo 17
ma 18
  • 2de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
  • 5GWab, 5GWcd - Seminarie zorgende vaardigheden
  • 6de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Examen BVBO (08:30 - 09:00)
  • 7VHOab - Studiekeuzebegeleiding (10:20 - 12:00)
  • Nieuwe leerkrachten - Info over examens, toezichten,... (16:15 - 18:00)
di 19
  • 5GWef - Bezoek Ghuislainmuseum (12:30 - 16:30)
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 5STWab, 5STWc - Workshops over suikers (10:45 - 12:50)
  • 5STWd - Educatieve uitstap 'Voetlicht' (08:55 - 12:30)
  • 6CHa, 6CHb, 6FTAa, 6GWg, 6JGZa, 6STWab, 6STWcd, 6TWa, 7VHOef - Bezoek Breendonk (groep2) (13:30 - 15:30)
  • 6GWab, 6GWcd, 6GWef, 6STWe, 7VHOab, 7VHOcd - Bezoek Breendonk (groep1) (09:30 - 11:30)
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Interland Koning Boudewijnstadion (14:45 - 23:59)
  • Nieuwe leerkrachten - Informatie over administratieve formaliteiten,... (17:00 - )
wo 20
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Aanpassing lessenrooster
do 21
  • 3de jaar - Leerlingenraad
  • 5TWb, 5TWc - Aanpassing lessenrooster
vr 22
  • 2STVab, 2STVkl, 2STVm, 2TWab, 2TWe - VRT (groep 1) (09:00 - 12:00)
  • 2STVcd, 2STVef, 2STVgh, 2STVij, 2TWcd - VRT (groep 2) (12:50 - 16:10)
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • 7INVcd - Bezoek politie (13:30 - 16:00)
  • 7ZGKa - Sollicitatietraining (13:20 - 15:20)
za 23
zo 24
ma 25
  • 5GWab, 5GWcd - Bezoek Ghuislainmuseum (12:30 - 16:30)
  • 5VZd, 5VZe, 5VZf - Bijscholing ergonomie (13:30 - 16:10)
  • 6VZg, 6VZh - Voordracht 't Punt (09:15 - 11:10)
  • Kernraad - leerlingenraad (12:10 - 13:40)
di 26
  • 5GWef - Seminarie zorgende vaardigheden (13:40 - 16:10)
  • 5JGZa, 5JGZb - Ontmoetingsdag Sint-Jozef (09:30 - 14:15)
  • 5STW (groep5) - Workshop
wo 27
  • 3VVab - Medisch onderzoek
  • 7KZa, 7KZbc - Bezoek Huis van het kind (09:30 - 11:10)
do 28
  • 6JGZa - Vormingsdag (1e uur op school + 2e uur vertrek Temse)
vr 29
  • 2de graad - Rapport DW2
  • 5JGZa, 5JGZb - Bezoek HBO5 (08:30 - 12:00)
  • 6JGZa - Inhaallessen
za 30
December 2019
zo 01
ma 02
  • 5GWab - Bezoek Den Durpel (11:30 - 13:00)
  • 5GWcd - Bezoek Den Durpel (14:00 - 15:20)
  • 5GWef - Rapport DW2
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Examen BVBO (08:30 - 09:00)
di 03
  • 5CHa, 5CHb, 5FTAa, 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 5STWg, 5TWab, 5TWc, 6CHa, 6CHb, 6FTAa, 6GWab, 6GWcd, 6GWef, 6GWg, 6TWa, 7AAa - Rapport DW2
  • 5GWef - Aanpassing lessenrooster
  • 5STWab - Aanpassing lessenrooster
wo 04
  • 5CHa, 5CHb, 5FTAa, 5GWab, 5GWcd, 5GWef, 5JGZa, 5JGZb, 5TWab, 5TWc, 6CHa, 6CHb, 6FTAa, 6GWab, 6GWcd, 6GWef, 6GWg, 6TWa, 7AAa - Start examens
  • 5JGZa, 5JGZb, 6JGZa, 6STWab, 6STWcd, 6STWe, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Rapport DW2
  • 5LMab - Praktijkexamen (08:25 - 12:00)
do 05
  • 1A - Film 'The house with a Clock in its Walls (13:15 - 15:00)
  • 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 5STWg, 6JGZa, 6STWab, 6STWcd, 6STWe, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Start examens (OV)
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Rapport DW2
vr 06
  • 1ste graad - Rapport DW3
  • 3TSO, 4TSO - Start examens
  • 7CPTab - ACTA
  • 7INVab - Bezoek politierechtbank/gevangenis Dendermonde (09:00 - 16:00)
za 07
zo 08
ma 09
  • 1B - Film GVR (09:00 - 11:20)
  • 2BSO - Film GVR (de lessen eindigen om 15u30) (13:15 - 15:30)
  • 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
  • 2TWab, 2TWcd, 2TWe, 7INVab, 7INVcd, 7INVef - Start examens
  • 5LMab, 5VZab, 5VZcd, 5VZef, 5VZgh, 5VZij, 5VZk, 6LMab, 6VZab, 6VZcd, 6VZef, 6VZg, 6VZh, 7CPTab, 7CPTcd, 7TBZa - Rapport DW2
di 10
  • 1A, 2STVab, 2STVcd, 2STVef, 2STVgh, 2STVij, 2STVkl, 2STVm, 3BSO, 4BSO, 5BSO, 6BSO - Start examens
  • 1Bab, 1Bcd, 1Bef, 1Bgh, 1Bij, 1Bkl, 1Bmn, 2BSO - Projectweek B-stroom tem 16/12
  • 2BSO - Kerstwandeling (09:00 - 15:20)
  • 7CPTab, 7CPTcd - Examens tem 16/12
  • 7KZa, 7KZbc, 7KZde, 7TBZb - Rapport DW2
wo 11
  • 2BSO - Kerstwandeling
  • 7KZa, 7KZb, 7KZc, 7KZd, 7KZe, 7TBZa, 7TBZb, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Start examens (OV)
  • 7LAa - Rapport DW2
do 12
  • 7LAa - Start examens
  • 7ZGKa - Rapport DW2
vr 13
  • 1B - Schaatsen (11:00 - 12:30)
za 14
zo 15
ma 16
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
  • 2BVLa, 2BVLc, 2BVLe, 2BVLg - Schaatsen (09:00 - 10:00)
  • 2BVLb, 2BVLd, 2BVLf - Schaatsen (10:30 - 11:30)
  • Alle klassen - Laatste examens
di 17
  • Alle klassen - Deliberaties (leerlingen zijn vrij)
wo 18
  • Alle klassen - Deliberaties (leerlingen zijn vrij)
do 19
  • 7ZGKa - Opdracht PAV cultuurbeleving (08:25 - 16:10)
  • Alle klassen - Deliberaties (leerlingen zijn vrij)
vr 20
  • Alle klassen - Rapportafhaling
za 21
zo 22
ma 23
  • Alle klassen - De school is open van 9u-16u
di 24
wo 25
do 26
vr 27
za 28
zo 29
ma 30
di 31
Januari 2020
wo 01
do 02
vr 03
  • Alle klassen - De school is open van 9u-16u
za 04
zo 05
ma 06
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
  • 6JGZa - Stage tot en met 20/2/2020
  • 7CPTab, 7CPTcd - Stage tem 31/1
  • 7KZa, 7KZb, 7KZc, 7KZd, 7KZe - Lezing Kathleen Amant (12:50 - 16:10)
  • 7KZa, 7KZbc - Kleuterdans + uitleg stagedossiers (08:25 - 12:00)
  • 7KZde - Uitleg stagedossier + kleuterdans (08:25 - 12:00)
di 07
  • 2TSO - Engels toneel (09:20 - 10:20)
  • 3TSO - Engels toneel (11:00 - 12:00)
  • 4TSO - Engels toneel (14:30 - 15:30)
  • 7KZa, 7KZb, 7KZc - Theater Kamishibai (VM) + grimeren (NM) (08:30 - 16:10)
  • 7KZd, 7KZe - Grimeren (VM) + Theater Kamishibai (NM) (08:30 - 16:10)
wo 08
  • 3VVcd - Medisch schooltoezicht
  • 6STWab, 6STWcd, 6STWe - Mondelinge presentatie
  • 7KZa, 7KZb, 7KZc, 7KZd, 7KZe, 7LAa, 7TBZa, 7TBZb - Film Green Book (09:15 - 11:30)
  • Alle klassen - Competitie zwemmen (13:00 - )
do 09
  • 5BSO, 6BSO - 2DAAGSE
vr 10
  • 5BSO, 6BSO - 2DAAGSE
  • 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - Compressietherapie (08:30 - 12:00)
za 11
zo 12
ma 13
  • 3STWgh - Medisch schooltoezicht (12:50 - 16:10)
  • 5GWab, 5GWcd - Seminarie zorgende vaardigheden (11:10 - 16:10)
  • 5VZj, 5VZk - Bijscholing Ergonomie (13:30 - 16:10)
  • 7VEBab - Stage tem 25/1/2020
di 14
  • 5GWef - Seminarie zorgende vaardigheden
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 6TWa - Rondleiding VIB + workshop DNA (09:00 - 16:30)
  • 7AAa - workshop (09:00 - 13:30)
  • 7CPTef - Vesta-veiligheidsopleiding bij Ineos
  • Ouderraad - Vergadering (19:30 - )
wo 15
  • 7CPTef - Vesta-veiligheidsopleiding bij Ineos
  • Ingeschreven leerlingen 5+6TW - Wiskunde Olympiade (12:30 - )
do 16
vr 17
  • 7INVab, 7INVcd, 7VEBcd, 7VEBef - Werkplekleren G4S (09:00 - 16:00)
  • 7INVef - Bezoek politierechtbank/gevangenis Dendermonde (09:00 - 16:00)
  • Personeel - Nieuwjaarsreceptie (16:30 - )
za 18
zo 19
ma 20
  • 1Aab, 1Acd, 1Aef, 1Agh, 1Aij, 1Akl, 1Amn, 1Aop, 3TWa, 3TWb, 3VVab, 3VVcd, 3VVef, 3VVgh, 3VVij, 4STWab, 4STWcd, 4STWef, 4STWgh, 4STWij, 4STWkl, 4TWab, 4VVab, 4VVcd, 4VVef, 4VVgh, 4VVij - Oudercontacten (18:00 - 20:00)
  • 2STVab, 2STVcd - Studiekeuzetraject deel 1 (groep 4) (14:30 - 16:10)
  • 2STVef, 2STVgh - Studiekeuzetraject deel 1 (groep 1) (08:25 - 10:05)
  • 2STVij, 2STVkl, 2STVm - Studiekeuzetraject deel 1 (groep 3) (12:50 - 14:30)
  • 2TWab, 2TWcd, 2TWe - Studiekeuzetraject deel 1 (groep 2) (10:20 - 12:00)
  • 6GWef, 6GWg, 6LMab, 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7LGWa, 7LGWb, 7VEBab, 7VEBef - Rapport DW3
di 21
  • 1Bab, 1Bcd, 1Bef, 1Bgh, 1Bij, 1Bkl, 1Bmn, 2BVLa, 2BVLb, 2BVLc, 2BVLd, 2BVLe, 2BVLf, 2BVLg, 2STVab, 2STVcd, 2STVef, 2STVgh, 2STVij, 2STVkl, 2STVm, 2TWab, 2TWcd, 2TWe, 3STWab, 3STWcd, 3STWef, 3STWgh, 3STWij, 3STWkl, 3STWmn, 3STWo - Oudercontacten (18:00 - 20:00)
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
wo 22
  • 2BVLa, 2BVLb, 2BVLc, 2BVLd - Studiekeuzetraject deel 1 (VM) groep 1 (08:25 - 10:05)
  • 2BVLe, 2BVLf, 2BVLg - Studiekeuzetraject deel 1 (groep 2) (10:20 - 12:00)
  • 3STWcd - Medisch schooltoezicht (08:30 - 12:00)
do 23
  • 3VVab, 3VVcd, 3VVef, 3VVgh, 3VVij - Film 'Bohemian Rhapsody' (09:00 - 11:20)
  • 3VVij - Medisch schooltoezicht (12:50 - 16:10)
  • 4VVab, 4VVcd, 4VVef, 4VVgh, 4VVij - Film 'Bohemian Rhapsody' (13:30 - 15:45)
  • 5TSO (behalve: 5TWab, 5TWc) - Mathematiseren (10:20 - 12:00)
vr 24
  • 1ste graad - Bezoek lagere scholen (VM)
  • Netwerkdag - Afwezigheid MYB
za 25
zo 26
ma 27
  • 5FTAa, 5GWab, 5GWcd, 5GWef, 5LMab, 5VZab, 5VZcd, 5VZef, 5VZgh, 5VZij, 5VZk, 6FTAa, 6GWab, 6GWcd, 6GWef, 6GWg, 6LMab, 6STWab, 6STWcd, 6STWe, 6VZab, 6VZcd, 6VZef, 6VZg, 6VZh - Oudercontacten
  • 5GWab, 5GWcd - Stagedag
  • 5VZgh, 5VZi - Bijscholing Ergonomie (13:00 - 15:40)
  • 7VEBef - Stage tem 8/2
di 28
  • 5CHa, 5CHb, 5JGZa, 5JGZb, 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 5STWg, 5TWab, 5TWc, 6CHab, 6JGZa, 6TWa, 7de jaar - Oudercontacten
  • 5GWef - Stagedag
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 5TWab, 5TWc - Toxische effecten van sigaretten (09:00 - 12:50)
  • 7INVef - Bezoek gevangenis (14:30 - 17:00)
wo 29
do 30
  • Alle klassen - Poezienocturne (18:00 - 20:30)
vr 31
  • Alle klassen - Facultatieve verlofdag
Februari 2020
za 01
zo 02
ma 03
  • 2de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
  • 5de jaar - Leerlingenraad (12:50 - 13:40)
  • 5GWab, 5GWcd - Stagedag
  • 6de jaar - Leerlingenraad (12:50 - )
  • 6STWab, 6STWcd, 6STWe - Studiekeuze-inleefweek tot en met 6/2/2020
di 04
  • 5GWef - Stagedag
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 5STWd - Activiteit spel (08:30 - 12:00)
  • 6GWf, 6GWg - Workshop DNA knippen en zichtbaar maken (12:00 - 17:00)
wo 05
  • 5GWab, 5GWcd, 7AAa - Film 'Beautiful Boy' (09:00 - 11:15)
  • 6CHab - Inhaalles
  • 7AAa - stagedag
  • 7INVa, 7INVb - Uitstap prov veiligheidsinstituut (09:00 - 17:00)
  • Nieuwe leerkrachten - DBL dag (13:15 - )
do 06
  • 6de jaar - Info avond eindreis Italie 1 (19:00 - )
  • 6de jaar - Infoavond eindreis Italië 2 (19:00 - )
  • 6de jaar - Info-avond eindreis BARCELONA (19:00 - )
  • 7AAa - Stagedag
  • 7CPTe, 7CPTf - ACTA
  • Nieuwe leerlingen + afwezigen (1e fotobeurt) - Fotograaf
vr 07
  • 1ste graad - Rapport DW4
  • 2de graad - Rapport DW3
  • 3de jaar (behalve: 3VVij) - Schrijf ze Vrij-dag (10:20 - 12:00)
  • 3VVgh, 3VVij, 4de jaar - Schrijf ze Vrij-dag (14:30 - 16:10)
  • 5JGZa, 5JGZb, 6CHab - Rapport DW3
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6STWab, 6STWcd, 6STWe - les (VM) + bezoek SID-in ( eten vanaf 11u45) (13:30 - 16:10)
  • 7AAa - Stagedag
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef - Bezoek douane (09:00 - 12:00)
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef - Prison Talk (14:00 - 16:00)
  • 7KZa/TBZa, 7KZbc - Bezoek justitiepaleis / STAM (09:15 - 16:00)
  • 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Prison Talk (10:20 - 12:20)
  • 7VEBcd - Bezoek politie
  • 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Bezoek Antwerpen + SID-IN (08:25 - 16:10)
za 08
zo 09
ma 10
  • 5CHa, 5CHb, 5FTAa, 5GWef, 5JGZa, 5JGZb, 5LMab, 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 5STWg, 5TWa, 5TWb, 5TWc, 5VZab, 5VZcd, 5VZef, 5VZgh, 5VZij, 5VZk - Film 'Beautiful Boy' (09:00 - 11:15)
  • 5GWab, 5GWcd - Stagedag
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6CHb - Kunststoffenopleiding (09:00 - 17:00)
  • 7CPTcd - ACTA
  • 7VEBcd - Stage tem 22/2
di 11
  • 1ste graad - Slotmoment solidariteitsactie (12:50 - 13:40)
  • 5GWef - Stagedag
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 5STW (groep3) - Workshop (groep 3)
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6CHab, 6FTAa, 6TWa - Voorstelling eigen studierichting na 6 TSO/7e jaar (14:30 - 15:20)
  • 6GWab, 6STWe, 7VHOcd - Voorstelling eigen studierichting na 6 TSO/7e jaar (09:15 - 10:05)
  • 6GWcd, 6GWef, 6GWg - Voorstelling eigen studierichting na 6 TSO/7e jaar (11:10 - 12:00)
  • 6STWab, 6STWcd - Voorstelling eigen studierichting na 6 TSO/7e jaar (13:40 - 14:30)
  • 7KZde, 7LAa - Voorstelling eigen studierichting na 6 TSO/7e jaar (08:25 - 09:15)
  • 7LGWa, 7LGWb - Bezoek voorziening (09:30 - 14:00)
  • 7VHOab, 7VHOef - Voorstelling eigen studierichting na 6 TSO/7e jaar (10:20 - 11:10)
wo 12
  • 5CHa, 5CHb, 5GWef, 5TWab, 5TWc - Rapport DW3
  • 6CHab - Inhaalles
  • 7AAa - Stagedag
  • 7CPTab - Vesta-veiligheidsopleiding bij Ineos
  • Nieuwe leerkrachten - DBL dag
do 13
  • 3de graad - Leerlingenraad (12:00 - )
  • 5CHb, 5GWef, 5JGZa, 5JGZb, 5TWab, 5TWc - Tweedaagse Ieper - Lille
  • 6FTAa - Rapport DW3
  • 7AAa - Stagedag
vr 14
  • 5CHb, 5GWef, 5JGZa, 5JGZb, 5TWab, 5TWc - Tweedaagse Ieper - Lille
  • 5FTAa, 5GWab, 5GWcd, 5LMab, 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 5STWg, 6GWab, 6GWcd, 6STWab, 6STWcd, 6STWe, 6TWa, 6VZg, 6VZh, 7CPTef, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Rapport DW3
  • 6CHa - Kunststofopleiding Edugo (09:00 - 17:00)
  • 7AAa - Stagedag
  • 7CPTcd - ACTA
za 15
  • Alle klassen - Spotlight (Vrij Podium) (20:00 - 23:30)
zo 16
ma 17
  • 2BSO - studiekeuzetraject deel 2 (10:20 - 12:50)
  • 4STWab, 4STWij - Info studiekeuze 3e graad (10:20 - 11:40)
  • 4STWef, 4STWgh - Info studiekeuze 3e graad (13:40 - 15:15)
  • 5GWab, 5GWcd - Stagedag
  • 6CHab - Inhaalles
  • 7CPTef - Attituderapport 2
  • Kernraad - leerlingenraad (12:10 - 13:40)
di 18
  • 2TSO - Film 'Oorlogswinter' (09:00 - 11:00)
  • 3STWef - Medisch schooltoezicht (08:25 - 12:00)
  • 4STWcd, 4STWkl - Info studiekeuze 3e graad (08:25 - 09:50)
  • 4TWab - Info studiekeuze 3e graad (10:20 - 11:40)
  • 5GWef - Stagedag
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 5LMab, 6LMab, 7LAa - Bedrijfsbezoek Colruyt (08:25 - 16:15)
  • 7AAa - Rapport DW3
  • 7CPTcd - Vesta-veiligheidsopleiding bij Ineos
  • 7LGWa, 7LGWb - Bezoek voorziening (10:00 - 12:50)
  • Leerkrachten - Nascholing klascement (16:30 - 19:30)
wo 19
  • 1ste graad - Netbal (13:00 - )
  • 3de graad - Basketbal (13:00 - )
  • 3STWij - Medisch schooltoezicht (08:25 - 12:00)
  • 7AAa - Stagedag
  • 7TBZa, 7TBZb - Bezoek de spingplank (13:30 - 16:00)
  • Ingeschreven lln - Franse Olympiade (12:00 - 16:10)
do 20
  • 2de graad, 3de graad - Badminton dubbelspel (lln 3+4+5+6+7e jaar tegen lkr/personeel) (16:45 - 19:00)
  • 4VVab, 4VVef, 4VVgh - Studiekeuze (08:25 - 10:05)
  • 4VVcd, 4VVij - Info studiekeuze (10:20 - 12:00)
  • 6GWef, 6GWg, 6LMab, 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7LGWa, 7LGWb, 7VEBab, 7VEBef - Rapport
  • 7AAa - Stagedag
  • 7LGWa, 7LGWb - Klassenraden (13:30 - 16:30)
vr 21
  • 2TSO - studiekeuzetraject deel 2 (11:10 - 12:50)
  • 5VZgh, 5VZij, 5VZk - Rapport dw3
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6JGZa - Terugkomdag
  • 7AAa - Stagedag
  • 7KZde, 7LA/TBZb - Bezoek justitiepaleis / STAM (09:00 - 16:00)
  • 7VEBab - Bezoek politie (13:30 - 16:00)
za 22
zo 23
ma 24
di 25
wo 26
do 27
vr 28
za 29
Maart 2020
zo 01
ma 02
  • 5GWab, 5GWcd - Stagedag
  • 5JGZa - Stage tot en met 26/3/2020
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6CHab - Inhaalles
  • 7VEBcd - Rapport DW3
di 03
  • 5GWef - Stagedag
  • 5JGZb - Inhaallessen
  • 5STWef, 5STWg - Rondleiding en workshop (09:00 - 12:00)
  • 6JGZa - Voorstelling eigen studierichting na 6 TSO/7e jaar (08:25 - 09:15)
  • 6VZg, 6VZh - Zorgwandeling (lessen starten om 14u30)
  • 7KZa, 7KZbc - Voorstelling eigen studierichting na 6 TSO/7e jaar (09:15 - 10:05)
  • 7LGWa, 7LGWb - Inleefsessie rond autisme door Autisme Vlaanderen (12:00 - 16:30)
wo 04
  • 3STWkl - Medisch schooltoezicht (08:25 - 12:00)
  • 7AAa - Stagedag
  • 7CPTab - Bezoek Pfizer (13:00 - 16:00)
  • 7CPTe, 7CPTf - ACTA
do 05
  • 5CHa, 5CHb, 5TWab, 5TWc - Spreker Strategische metalen (10:20 - 12:00)
  • 7AAa - Stagedag
  • 7CPTcd - ACTA
  • 7VEBef - Bezoek gevangenis (14:30 - 17:00)
  • Ouders 4e jaar BSO - Infoavond 3e graad (19:30 - )
  • Ouders 4TSO - Infoavond 3e graad (20:00 - )
vr 06
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • 6TSO, 7VHOa, 7VHOb - Info-avond voor leerlingen 6 TSO/7VHO door oudleerlingen
  • 7AAa - Stagedag
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef - Bezoek brandweer Mendonk (08:30 - 17:00)
za 07
  • 7TBZb - Inleefsessie (08:30 - 15:30)
  • 7ZGKa - Inleefsessie (08:30 - 15:30)
zo 08
ma 09
  • 2de graad - Zaalvoetbal (2e graad + dames tegen lkr/personeel) (16:45 - 19:00)
  • 5GWab, 5GWcd - Stagedag
  • 7INVab - Stage tem 18/3
di 10
  • 5GWef - Stagedag
  • 5JGZb - Inhaallessen
  • 5STWd, STEM - Uitstap STEM
  • 6VZab, 6VZcd, 6VZef - Zorgwandeling (lessen starten om 14u30)
  • 7INVc, 7INVd - Uitstap prov veiligheidsinstituut (09:00 - 17:00)
wo 11
  • 3STWmn - Medisch schooltoezicht (08:25 - 12:00)
  • 6CHa, 6CHb - INFO GIP ict (10:20 - 12:00)
  • 6CHab - Inhaalles
  • 7AAa - Stagedag
  • 7CPTab, 7CPTcd - Rapport DW3 + attituderapport
  • 7CPTe, 7CPTf - ACTA
do 12
  • 3TWa - Medisch schooltoezicht (08:25 - 12:00)
  • 5CHa, 5GWab, 5GWcd, 5STWef - Tweedaagse Ieper - Lille
  • 5CHb, 6TWa - Jef Ongena (08:25 - 10:05)
  • 6STWab, 6STWcd, 6STWe - Jef Ongena (10:25 - 12:00)
  • 6VZab, 6VZcd, 6VZef - Rapport DW3
  • 7AAa - Stagedag
  • 7CPTab - ACTA
  • 7KZa, 7KZbc - Vertelmoment (08:25 - 12:00)
vr 13
  • 1A, 2TSO - Rapport DW5
  • 5VZab, 5VZcd, 5VZef - Rapport DW3
  • 6de jaar, 7de jaar - 100 DAGEN VIERING
  • 7KZa, 7KZbc, 7KZde - Ontbijt (08:25 - 16:10)
za 14
zo 15
ma 16
  • 3de graad - Zaalvoetbal (lln 3e graad+7des tegen lkr/personeel) ANNULATIE (16:45 - 19:00)
  • 5GWab, 5GWcd - Stagedag ANNULATIE
  • 6CHab - Stage tot en met 3/4/2020 ANNULATIE
  • 6TWa - Gip week ANNULATIE
di 17
  • 5GWef - Stagedag ANNULATIE
  • 5JGZb - Geen les nav speelfeest op woensdagnamiddag 18/3 ANNULATIE
  • 5STWa - Rondleiding en workshop ANNULATIE (09:00 - 12:00)
  • 5STWa, STEM - Uitstap STEM ANNULATIE
  • 5STWf, 5STWg - Educatieve uitstap 'Voetlicht' ANNULATIE (08:55 - 12:00)
  • 6TWa - GIP week ANNULATIE
  • 7VEBcd - Bezoek gevangenis ANNULATIE (14:30 - 17:00)
wo 18
  • 5JGZb - Speelfeest ANNULATIE (10:20 - 16:00)
  • 7AAa - stagedag
  • 7CPTab - ACTA ANNULATIE
  • 7CPTcd - Bezoek Pfizer ANNULATIE (13:00 - 16:00)
do 19
  • 2TWab, 2TWcd, 2TWe - Start examens tot en met 26/3 ANNULATIE
  • 5CHb, 5GWcd, 5TWab, 5TWc - Voorstelling Prison Talk (ACTIVITEIT GEANNULEERD!) (10:20 - 12:00)
  • 5GWab, 5STWab, 5STWcd - Prison Talk (ACTIVITEIT GEANNULEERD!) (12:50 - 14:30)
  • 6TWa - GIP week ANNULATIE
  • 7AAa - stagedag
vr 20
  • 1A, 2TSO (behalve: 2TWab, 2TWcd, 2TWe) - Start examens tot en met 26/3 ANNULATIE
  • 5CHa, 5JGZb, 5STWef - Prison Talk (ACTIVITEIT GEANNULEERD!) (12:50 - 14:30)
  • 5FTA/STWg, 5GWef - Prison Talk (ACTIVITEIT GEANNULEERD!) (10:20 - 12:00)
  • 5JGZb - Rapport DW3 ANNULATIE
  • 6JGZa - Inhaallessen ANNULATIE
  • 6TWa - Aanpassing lessenrooster 6TW ANNULATIE
  • 6VZab, 6VZcd - Voordracht 't Punt (ACTIVITEIT GEANNULEERD!) (13:40 - 15:20)
  • 7AAa - stagedag
  • 7CPTe, 7CPTf - ACTA ANNULATIE
  • 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Toneel Assisen ANNULATIE (11:00 - 14:30)
  • 7KZde, 7LAa, 7TBZb - Rapport DW3 ANNULATIE
za 21
  • 7TBZa - Inleefsessie ANNULATIE (08:30 - 15:30)
zo 22
  • Alle klassen - 100 km Komop tegen kanker ANNULATIE
ma 23
  • 5GWab, 5GWcd - Stagedag ANNULATIE
  • 6FTAa, 6GWab, 6GWcd, 6GWef, 6GWg, 6STWab, 6STWcd, 6STWe - Tussentijds examen wiskunde ANNULATIE (08:25 - 10:05)
  • 7INVcd - Stage tem 1/4 ANNULATIE
  • 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Tussentijds examen natuurwetenschappen ANNULATIE (08:25 - 10:25)
di 24
  • 5GWef - Stagedag ANNULATIE
  • 5JGZb - Inhaallessen ANNULATIE
  • 5STWb, 5STWc, STEM - Uitstap STEM ANNULATIE
  • 7LGWa, 7LGWb - Sessie ACV rond 'Wat na 30 juni' ANNULATIE (08:25 - 12:00)
  • 7LGWa, 7LGWb - Playbackshow De Klaproos ANNULATIE (13:00 - 17:00)
  • 7VEBab - Bezoek gevangenis ANNULATIE (14:30 - 17:00)
wo 25
  • 4BSO - Start examens tot en met 26/3 ANNULATIE
  • 7AAa - stagedag ANNULATIE
  • 7CPTef - Bezoek Pfizer ANNULATIE (13:00 - 16:00)
  • 7INVef - Uitstap prov veiligheidsinstituut ANNULATIE (09:00 - 17:00)
do 26
  • 5FTAa, 5STWab, 5STWcd, 5STWg - Tweedaagse Ieper - Lille (UITSTAP GEANNULEERD!)
  • 6FTAa, 7AAa - Bijscholing ANNULATIE (09:00 - 12:00)
  • 7AAa - Stagedag ANNULATIE
  • 7KZde - Vertelmoment ANNULATIE (08:25 - 12:00)
vr 27
  • 1ste graad, 2de graad - lesvrije dag / klassenraden voor alle leerkrachten ANNULATIE
  • 5FTAa, 5STWab, 5STWcd, 5STWg - Tweedaagse Ieper - Lille (UITSTAP GEANNULEERD!)
  • 5JGZa - Terugkomdag ANNULATIE
  • 6JGZa - Inhaallessen ANNULATIE
  • 6VZb, 6VZc - Geen les (VM) ANNULATIE (08:30 - 12:00)
  • 7AAa - stagedag ANNULATIE
  • 7CPTef - Rapport DW4 ANNULATIE
za 28
zo 29
  • --- - Zomertijd
ma 30
  • --- - Pepdagen ANNULATIE
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week ANNULATIE
  • 3BSO - Bezoek Luik ANNULATIE
  • 3BSO - Tweedaagse ANNULATIE (07:40 - )
  • 3TSO - workshops ANNULATIE
  • 4BSO - Workshops + sprekers ANNULATIE
  • 4STWab, 4STWef, 4STWij - Uitstap Brussel ANNULATIE
  • 4STWcd, 4STWgh, 4STWkl - Uitstap Gent ANNULATIE
  • 4STWcd, 4STWgh, 4STWkl - Kinderrechtenwandeling Gent+ Van Eyck tentoonstelling ANNULATIE (09:30 - 16:42)
  • 4TWab - Bezoek Londen ANNULATIE
  • 5GWab, 5GWcd - Stagedag ANNULATIE
  • 6LMab - Wat na 6BSO ANNULATIE (08:25 - 10:05)
  • 6VZab - Wat na 6BSO? ANNULATIE (09:15 - 11:10)
  • 6VZcd - Wat na 6BSO? ANNULATIE (11:10 - 12:50)
  • 6VZef - Wat na 6 BSO ? ANNULATIE (12:50 - 14:30)
  • 6VZg, 6VZh - Wat na 6 BSO? ANNULATIE (10:20 - 12:00)
  • 7CPTe, 7CPTf - Examens ANNULATIE
  • 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Tussentijds examen wiskunde ANNULATIE
di 31
  • 1B - Uitstap ANNULATIE (08:25 - 15:30)
  • 2TSO - Rapport trim 2 ANNULATIE
  • 3BSO - Uitstap Hasselt ANNULATIE
  • 3STWab, 3STWcd, 3STWef, 3STWgh, 3TWa - Bezoek Verbeke Foundation (VM) ANNULATIE
  • 3STWij, 3STWkl, 3STWmn, 3STWo, 3TWb - Verbeke foundation (NM) + VM (op school) ANNULATIE
  • 4BSO - Workshops ANNULATIE
  • 4STWab, 4STWef, 4STWij - Uitstap Gent ANNULATIE
  • 4STWab, 4STWef, 4STWij - Kinderrechtenwandeling Gent+ Van Eyck tentoonstelling ANNULATIE (09:30 - 16:45)
  • 4STWcd, 4STWgh, 4STWkl - Bezoek Brussel ANNULATIE
  • 5GWef - Stagedag ANNULATIE
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen ANNULATIE
  • 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 5STWg - Workshop duurzaamheid ANNULATIE (08:25 - 12:50)
  • 7CPTe, 7CPTf - Examens ANNULATIE
  • 7KZde - Vaccinatie (NM) ANNULATIE (12:50 - 16:10)
  • 7TBZa - Rapport DW3 ANNULATIE
April 2020
wo 01
  • 7CPTe, 7CPTf - Examens ANNULATIE
  • Alle klassen - Klassenraden + attitudes (lln zijn vrij behalve lln op stage+7CPTef) ANNULATIE
do 02
  • --- - Tweedaagse 2STV/TW tem 3/4 ANUULATIE
  • 1A - Uitstap Brussel ANNULATIE (10:00 - 15:30)
  • 3BSO - Workshops ANNULATIE
  • 3TSO - Bezoek Brugge ANNULATIE
  • 3TSO - Bezoek Brugge ANNULATIE
  • 4BSO - Workshops ANNULATIE
  • 4TSO - Workshops (zie schema) ANNULATIE
  • 5TWab, 5TWc - Partieel examen wiskunde ANNULATIE (12:50 - 16:10)
  • 6GWef, 6GWg, 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Rapport DW4 ANNULATIE
  • 7AAa - stagedag
  • 7CPTe, 7CPTf - Examens ANNULATIE
  • 7INVef, 7LGWa, 7LGWb - Attituderapport 2 ANNUALTIE
vr 03
  • 1A - Rapport trim 2 ANNULATIE
  • 1B, 2BSO - Rapport DW5 ANNULATIE
  • 2BSO - Stripwandeling ANNULATIE (08:45 - 15:30)
  • 2de graad - Rapport DW4 + Attitude 2+ partieel ANNULATIE
  • 3BSO - Workshops ANNULATIE
  • 3TSO - Workshops ANNULATIE
  • 4BSO - Uitstap Mechelen ANNULATIE
  • 4TSO - Uitstap Antwerpen ANNULATIE
  • 4TSO - Bezoek Antwerpen ANNULATIE
  • 5CHa, 5CHb, 5FTAa, 5GWab, 5GWcd, 5GWef, 5LMab, 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 5STWg, 5TWab, 5TWc, 5VZgh, 5VZij, 5VZk, 6GWab, 6GWcd, 6JGZa, 6LMab, 6STWab, 6STWcd, 6STWe, 6TWa, 7LGWa, 7LGWb, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Rapport DW4 ANNULATIE
  • 5CHab, 5TWab - Bedrijfsbezoek BASF ANNULATIE
  • 5JGZb, 5VZgh, 5VZij, 5VZk, 6LMab, 6VZab, 6VZcd, 6VZef, 7KZde, 7LAa, 7TBZb - Attituderapport 2 ANNULATIE
  • 6JGZa - Inhaallessen ANNULATIE
  • 7AAa - stagedag ANNULATIE
  • 7CPTab - ACTA ANNULATIE
  • 7CPTe, 7CPTf - Klaspresentaties ANNULATIE
  • 7KZa, 7KZbc, 7ZGKa - Rapport DW3 ANNULATIE
  • 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Bezoek douane ANNULATIE (09:00 - 12:00)
za 04
zo 05
ma 06
  • --- - Paasvakantie tem 19/4
di 07
wo 08
do 09
vr 10
za 11
zo 12
  • --- - Pasen
ma 13
di 14
wo 15
do 16
vr 17
za 18
zo 19
ma 20
  • 1Acd - Financiële educatie (10:20 - 12:00)
  • 1Amn - Financiële educatie (12:50 - 14:30)
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
  • 5GWab, 5GWcd - Stagedag
  • 5JGZb - Stage tot en met 14/5/2020
  • 5VZab, 5VZc - Lokaalwijziging
  • 6CHab, 6FTAa - Rapport DW4
  • 7CPTe, 7CPTf - stage tem 22/6/2020
  • 7INVef - Stage tem 1/5
  • 7KZa, 7KZbc - Vaccinatie (NM) (12:50 - 16:10)
  • 7TBZa - Attituderapport 2
di 21
  • 3STWab - Medisch schooltoezicht (08:30 - 12:00)
  • 5GWef - Stagedag
  • 5JGZa - Inhaallessen
  • 6TSO (behalve: 6TWa) - Mathematiseren (08:25 - 10:05)
wo 22
  • 5TSO (behalve: 5TWab, 5TWc) - Mathematiseren (10:20 - 12:00)
  • 6CHab - Inhaalles
  • 7LGWb - Examen EHBO (13:00 - 16:10)
do 23
  • 1Aab - Financiële educatie (12:50 - 14:30)
  • 1Aop - Financiële educatie (10:20 - 12:00)
  • 7CPTab - ACTA
  • 7CPTcd - ACTA
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Attituderapport 2
vr 24
  • 1A, 2TSO - Attituderapport 2
  • 1Aef - Financiële educatie (12:50 - 14:30)
  • 1B, 2BSO - Projectrapport 2 + Trim 2 + Attitude 2
  • 5CHa, 5CHb, 5FTAa, 5GWab, 5GWcd, 5GWef, 5JGZa, 5LMab, 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 5STWg, 5TWab, 5TWc, 5VZab, 5VZcd, 5VZef, 6VZg, 6VZh, 7KZa, 7KZbc, 7ZGKa - Attituderapport 2
  • 5CHa, 5CHb, 5GWab, 5GWcd, 5GWef, 5JGZa, 5JGZb, 5LMab, 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 5STWg, 5TWab, 5TWc, 5VZab, 5VZcd, 5VZef, 5VZgh, 5VZij, 5VZk, 6LMab, 6VZab, 6VZcd, 6VZef, 6VZg, 6VZh, 7KZa, 7KZbc, 7KZde, 7LAa, 7LGWa, 7LGWb, 7TBZa, 7TBZb, 7ZGKa - Attituderapport 2
  • 5JGZa, 6VZg, 6VZh - Rapport DW4
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • 6TWa - Uitstap : uitvoeren van instrumentele analyses (08:25 - 16:10)
za 25
zo 26
ma 27
  • 1Agh - Financiële educatie (08:25 - 10:05)
  • 2de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
  • 5GWab, 5GWcd - Stagedag
  • 5LMa, 5LMb, 5TWa, 5TWb, 5TWc, 5VZab, 5VZcd, 5VZef, 5VZgh, 5VZij, 5VZk, 6VZg, 6VZh, 7KZa, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Klimaatsprekers P Boussemaere (10:30 - 12:00)
  • 5VZab, 5VZc - Lokaalwijziging
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6CHab, 7CPTab, 7CPTcd - Spreker "Ondernemer voor de klas" (12:50 - 14:50)
  • 6de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
  • 6GWab, 6GWcd, 6GWef, 6GWg - Examen EHBO in refter Cordis (08:25 - 10:05)
di 28
  • --- - Bijscholing 'Verbindende communicatie' (OV) (16:30 - 19:00)
  • --- - Bijscholing 'Verbindende communicatie' (OV) (16:30 - 19:00)
  • 3VVgh - Medisch schooltoezicht (08:25 - 12:00)
  • 5GWef - Stagedag
  • 5JGZa - Inhaallessen
  • 5STWab, 5STWc, 5STWe - Voordracht klimaatweek Sint-Niklaas (10:30 - 12:30)
  • 5STWe - Activiteit spel (08:30 - 12:00)
wo 29
  • 3STWo - Medisch schooltoezicht (12:50 - 16:10)
  • 3TWb - Medisch schooltoezicht (08:25 - 12:00)
  • 5CHa, 5FTAa, 5GWab, 5JGZa, 5STWef, 5STWg, 7KZbc, 7TBZa - Klimaatsprekers K Meirlaen (10:45 - 11:45)
  • 6VZa, 6VZb, 6VZc, 6VZd, 6VZe, 6VZf, 6VZg, 6VZh - Sprekers 6 VZ (09:15 - 12:00)
do 30
  • 5VZab, 5VZcd, 5VZef, 7CPTab, 7CPTcd - Rapport DW4
Mei 2020
vr 01
za 02
zo 03
ma 04
  • 1Agh - Get a teacher (08:25 - 10:05)
  • 1Aij - Get a teacher (10:20 - 12:00)
  • 5GWab - Bezoek Vita Nova (11:30 - 13:00)
  • 5GWcd - Bezoek Vita Nova (14:00 - 15:20)
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6GWab, 6TWa - Excursie waasland (12:50 - 16:50)
  • 6GWcd, 6STWe - Excursie aardrijkskunde (08:25 - 12:40)
  • 7CPTab, 7CPTcd - Examens tem 8/5 (onder voorbehoud)
di 05
  • 2TWab, 2TWcd, 2TWe - Uitstap Molsbroek + Aquafin
  • 3de graad, 4de jaar - Carolus volleygala (lln 4+5+6+7e jaar tegen lkr/personeel) (16:30 - 18:30)
  • 5GWef - Bezoek Vita Nova (14:00 - 15:20)
  • 5JGZa - Geen les nav speelfeest op woensdagnamiddag 6/5
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6CHab, 6JGZa - Excursie aardrijkskunde (12:50 - 16:50)
  • 6FTA/GWg, 6GWef - Excursie aardrijkskunde (08:25 - 12:40)
  • 6LMab - Peiling kritisch denken en mediawijsheid (13:40 - 15:20)
  • 6VZa - Peiling kritisch denken en mediawijsheid (10:20 - 12:00)
  • 6VZd - Peiling kritisch denken en mediawijsheid (09:15 - 11:15)
  • 6VZef - Voordracht 't Punt (13:40 - 15:20)
  • 6VZf - Peiling kritisch denken en mediawijsheid (11:10 - 12:50)
wo 06
  • 6STWab, 6STWcd - Excursie aardrijkskunde (08:15 - 12:10)
do 07
  • 1Akl - Get a teacher (12:50 - 14:30)
  • 2STVab, 2STVcd, 2STVef, 2STVgh, 2STVij, 2STVkl, 2STVm, 2TWab, 2TWcd, 2TWe - Excursie aardrijkskunde (ACTIVITEIT GEANNULEERD) (09:30 - 15:45)
  • 3de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
  • 5CHb, 5GWcd, 5GWef, 5STWab, 5STWcd, 6VZab, 6VZcd, 6VZef, 7KZde, 7LAa, 7TBZb, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Klimaatsprekers P Boussemaere 10:30
  • 6BSO (behalve: 6LMab) - Bezoek HBO (08:25 - 12:00)
vr 08
  • 6BSO (behalve: 6LMab) - Bezoek HBO (08:25 - 12:00)
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • 6STWab, 6STWcd, 6STWe - Uitstap Brussel (10:00 - 16:30)
  • 6VZab, 6VZcd, 6VZef - Rapport DW4
za 09
  • --- - Openschooldagen (13:30 - 17:00)
zo 10
  • --- - Openschooldagen (13:30 - 17:00)
ma 11
  • 5GWab, 5GWcd - Bezoek MPI (13:40 - 16:10)
  • 6CHab - Inhaalles
  • 7CPTab, 7CPTcd - Klaspresentaties stages
  • Kernraad - leerlingenraad (12:10 - 13:40)
di 12
  • 5GWef - Bezoek MPI (13:40 - 16:10)
  • 5JGZa - Inhaallessen
  • 6LMab, 6VZef - Schrijfster in de klas : Carmien Michels (11:10 - 12:50)
  • 7CPTab, 7CPTcd - Stage tot en met 22/6/2020
wo 13
  • --- - Proefvoorstelling GIP (6CH stelt voor aan 5 CH)
  • 5JGZa - Speelfeest
do 14
vr 15
  • 1B, 2BSO - Rapport DW6
  • 4TWab - Bezoek Ambleteuse
  • 5JGZb - Terugkomdag
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • 6JGZa - ACV Schoolverlaterstocht (09:15 - 12:00)
  • Netwerkdag - Afwezigheid MYB
za 16
zo 17
ma 18
  • --- - Seminarie zorgende vaardigheden
  • 2de jaar - Voorleestoer
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6de jaar - Film 'Green Book' (14:00 - 16:00)
di 19
  • --- - Seminarie zorgende vaardigheden
  • 3BSO - Wandeling doorheen St Niklaas
  • 4STWab, 4STWij - Bezoek Molsbroek (08:25 - 16:10)
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
wo 20
  • 6CHab - Inhaalles (12:50 - 16:10)
  • 7KZbc - Daguitstap Antwerpen - MAS (08:00 - 16:30)
  • Alle leerlingen +18 en personeel - Bloedinzameling (09:45 - 12:45)
do 21
vr 22
za 23
zo 24
ma 25
  • --- - Inschrijvingsavond 1e jaar (19:00 - 21:00)
  • 5GWab - Bezoek ziekenhuis (11:30 - 13:00)
  • 5GWcd - Bezoek ziekenhuis (14:00 - 16:00)
  • 6CHab - Inhaalles
di 26
  • 5GWef - Bezoek ziekenhuis (11:30 - 13:00)
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 5STWa - Bezoek opvoedingswinkel (11:15 - 12:50)
wo 27
  • --- - Inschrijvingsnamiddag 1e jaar (13:00 - 15:00)
do 28
  • 4STWcd, 4STWkl - Bezoek Molsbroek (08:25 - 16:10)
vr 29
  • 4STWef, 4STWgh - Bezoek Molsbroek (08:25 - 16:10)
  • 6CHab - Inhaalles
  • 6de jaar, 7de jaar - Galabal (22:00 - )
  • 6JGZa - Inhaallessen
za 30
zo 31
Juni 2020
ma 01
  • --- - Pinkstermaandag (vrije dag)
di 02
  • 5GWef - Bezoek bloedtransfusiecentrum (13:00 - 16:30)
  • 5JGZa, 5JGZb - Inhaallessen
  • 7AAa - Rapport DW4
wo 03
do 04
  • 1ste jaar - Vaccinatie
  • 6FTAa, 6GWef, 6GWg, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Rapport DW5
vr 05
  • 1A, 2TSO - Rapport DW6
  • 3TSO, 4TSO - Rapport DW5
  • 5CHa, 5CHb, 5FTAa, 5GWab, 5GWcd, 5GWef, 5JGZa, 5JGZb, 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 5STWg, 5TWab, 5TWc, 6CHab, 6GWab, 6GWcd, 6JGZa, 6STWab, 6STWcd, 6STWe, 6TWa - Rapport DW5
  • 6JGZa - Inhaallessen
  • Nieuwe leerkrachten - Info over delibererende klassenraden (16:15 - )
za 06
zo 07
ma 08
  • 5GWab, 5GWcd - Bezoek bloedtransfusiecentrum (13:00 - 16:30)
  • 6VZab, 6VZcd - Schrijfster in de klas : Carmien Michels (11:10 - 12:50)
  • 6VZg, 6VZh - Schrijfster in de klas : Carmien Michels (09:15 - 11:10)
  • 7AAa - Start examens (onder voorbehoud)
  • 7TBZa - Rapport DW5
di 09
  • 5GWef - Bezoek Den Durpel (11:30 - 13:00)
  • 6GWab, 6GWcd, 6GWef, 6GWg - Start examens (onder voorbehoud)
  • 7TBZb - Mondelinge proef
  • 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - GIP verdediging (08:25 - 17:00)
wo 10
  • 3BSO, 4BSO - Rapport DW5
  • 6CHa, 6FTAa, 6JGZa, 6TWa - Start examens (onder voorbehoud)
  • 7INVab, 7INVcd, 7INVef, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef - Rapport DW5
do 11
  • 1A, 1B - Apotheose OMD
  • 1B, 2BSO - Rapport DW7
  • 5CHa, 5CHb, 5GWab, 5GWcd, 5GWef, 5JGZa, 5JGZb, 5TWab, 5TWc, 6STWab, 6STWcd, 6STWe, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBef, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Start examens (onder voorbehoud)
  • 7LAa - Rapport DW5
  • 7TBZa - Mondelinge proef
vr 12
  • 1A, 1B - Slotdag 1e jaar
  • 5LMab, 5VZab, 5VZcd, 5VZef, 5VZgh, 5VZij, 5VZk, 6LMab, 6VZab, 6VZcd, 6VZef, 6VZg, 6VZh, 7KZa, 7KZbc, 7KZde, 7TBZb, 7ZGKa - Rapport DW5
  • 5STWab, 5STWcd, 5STWef, 7INVab, 7INVcd, 7INVef - Start examens (onder voorbehoud)
  • 6GWab, 6GWcd, 6GWef, 6GWg - Gip verdediging ( 2lokalen M301/M302)
za 13
zo 14
ma 15
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
  • 3TSO, 7KZa, 7KZbc, 7KZde - Start examen (onder voorbehoud)
  • 7CPTe, 7CPTf - Vragendag
di 16
  • 2TWa, 2TWb, 2TWc, 2TWd, 2TWe, 4TSO - Start examen
  • 6LMab, 6VZab, 6VZcd, 6VZef, 6VZg, 6VZh, 7TBZa, 7TBZb - Start examen (onder voorbehoud)
wo 17
  • --- - Projectweek B-stroom tem 23/6/2020
  • 1A, 2TSO, 3BSO, 4BSO (behalve: 2TWab, 2TWc, 2TWd, 2TWe) - Start examen
  • 5LMab, 5VZab, 5VZcd, 5VZef, 5VZgh, 5VZij, 5VZk, 7LAa - Start examens (onder voorbehoud)
do 18
vr 19
  • 7KZa, 7KZbc, 7KZde, 7TBZa, 7TBZb, 7VHOab, 7VHOcd, 7VHOef - Laatste examendag (onder voorbehoud)
za 20
zo 21
ma 22
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
  • 6BSO, 7AAa, 7LAa - Laatste examendag (onder voorbehoud)
  • 7CPTab, 7CPTcd, 7LGWa, 7LGWb - Laatste stagedag
  • 7CPTe, 7CPTf - Laatste examendag (mondeling)
  • 7INVab, 7INVcd, 7VEBab, 7VEBcd, 7VEBe - Laatste examen (herexamen)
di 23
  • 1B - Einde projectweek
  • 6BSO - Deliberaties + mededeling resultaten
  • 6TSO - Laatste examendag (GIP of Mondeling)
  • 7de jaar - Deliberaties en mededeling resultaten via mail
  • Overgangsjaren - Laatste examens
wo 24
  • 1B, 2BSO - Deliberaties
  • 6BSO - Promotie (19:30 - )
  • 6TSO - Deliberaties + mededeling resultaten 16.30u
  • 7AAa, 7INVab, 7INVcd, 7LAa, 7LGWa, 7LGWb, 7VEBab, 7VEBcd - Promotie (20:45 - )
  • 7CPTab, 7CPTcd, 7CPTe, 7CPTf, 7KZab, 7KZc, 7KZd, 7TBZab, 7TBZcd - Promotie (18:30 - )
do 25
  • 6CHab, 6STWab, 6STWcd, 6STWe, 6TWa - Promotie (onder voorbehoud) (19:00 - )
  • 6FTAa, 6GWab, 6GWcd, 6GWef, 6GWg, 6JGZa - Promotie (onder voorbehoud) (20:15 - )
  • Overgangsjaren - Deliberaties
vr 26
  • Overgangsjaren - Deliberaties
za 27
zo 28
ma 29
  • Overgangsjaren - Deliberaties
di 30
  • Alle klassen (behalve: 6de jaar, 7de jaar) - Eindrapport (15:00 - 19:00)
  • Alle personeelsleden - Personeelsvergadering (onder voorbehoud) (11:00 - )
Juli 2020
wo 01
do 02
vr 03
za 04
zo 05
ma 06
di 07
wo 08
do 09
vr 10
za 11
zo 12
ma 13
di 14
wo 15
do 16
vr 17
za 18
zo 19
ma 20
di 21
wo 22
do 23
vr 24
za 25
zo 26
ma 27
di 28
wo 29
do 30
vr 31
Augustus 2020
za 01
zo 02
ma 03
di 04
wo 05
do 06
vr 07
za 08
zo 09
ma 10
di 11
wo 12
do 13
vr 14
za 15
zo 16
ma 17
di 18
wo 19
do 20
vr 21
za 22
zo 23
ma 24
di 25
wo 26
do 27
vr 28
za 29
zo 30
ma 31