Sint-Carolus - Jaarkalender

Filter  
September 2019
zo 01
ma 02
  • Alle klassen - Onthaaldag voor alle leerlingen
di 03
  • 1Aab, 1Acd, 1Aef, 1Agh, 1Aij, 1Akl, 1Amn, 1Aop - Onthaaldag
  • 1Bab, 1Bcd, 1Bef, 1Bgh, 1Bij, 1Bkl, 1Bmn - Onthaaldag
  • Alle klassen (behalve: 1A, 1B) - 1e lesdag
wo 04
do 05
vr 06
  • 1B - Slot onthaalweek (12:50 - 15:20)
za 07
zo 08
ma 09
di 10
wo 11
do 12
  • Alle klassen - Schoolfotograaf
vr 13
  • Alle klassen - Schoolfotograaf
za 14
zo 15
ma 16
di 17
wo 18
do 19
  • Alle klassen - Schoolfotograaf
vr 20
  • 2BSO - Startdag leefsleutels (08:25 - 15:20)
  • Alle klassen - Sportdag
za 21
zo 22
ma 23
di 24
wo 25
do 26
  • 1ste graad - Infomoment ouders 1e graad (19:30 - )
vr 27
  • 1ste graad - Rapport DW1
za 28
zo 29
ma 30
  • Alle klassen - Pedagogische studiedag (leerlingen zijn vrij)
Oktober 2019
di 01
  • Alle klassen - Voorleesdag
wo 02
  • Alle klassen - Vlaamse Veldloopdag
  • Nieuwe leerkrachten - DPB dag
do 03
vr 04
za 05
zo 06
ma 07
  • 2de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
  • 6GWef - Wat na secundair door CLB (14:30 - 16:10)
di 08
wo 09
do 10
vr 11
  • 4BSO - Musical '40-45' (14:00 - 17:00)
za 12
zo 13
ma 14
di 15
  • 1Aab, 1Acd, 1Aef, 1Agh, 1Bab, 1Bcd, 1Bmn - Toneel (09:15 - 10:20)
  • 1Aij, 1Akl, 1Amn, 1Bef, 1Bgh, 1Bij, 1Bkl - Toneel
wo 16
  • Alle klassen - 4 TEGEN 4 VOETBAL (13:00 - )
do 17
vr 18
  • Alle klassen - Dag van de jeugdbeweging
za 19
zo 20
ma 21
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
di 22
wo 23
  • Alle klassen - Klassenraden + attitudes (lln zijn vrij behalve lln op stage)
do 24
vr 25
  • 1ste graad - Rapport DW2
  • 5BSO - Toneel : Le chicon (14:00 - 15:00)
za 26
zo 27
  • Alle klassen - Wintertijd
ma 28
  • Alle klassen - Herfstvakantie tem 3/11
di 29
wo 30
do 31
November 2019
vr 01
za 02
zo 03
ma 04
di 05
  • 3TSO - Film : Lion (13:15 - 15:25)
wo 06
  • Alle klassen - Badminton enkelspel (13:00 - )
do 07
vr 08
  • 1ste graad - Attituderapport 1
  • 1ste jaar - Vaccinatie HPV virus
  • 7INVab - Bezoek politie (09:00 - 12:00)
za 09
zo 10
ma 11
di 12
wo 13
  • Alle klassen - Dans (13:00 - )
do 14
vr 15
  • Netwerkdag - Afwezigheid MYB
za 16
zo 17
ma 18
  • 2de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
di 19
  • 6CHa, 6CHb, 6FTAa, 6GWg, 6JGZa, 6STWab, 6STWcd, 6TWa, 7VHOef - Bezoek Breendonk (groep2) (13:30 - 15:30)
wo 20
do 21
vr 22
  • 2STVab, 2STVkl, 2STVm, 2TWab, 2TWe - VRT (groep 1) (09:00 - 12:00)
  • 2STVcd, 2STVef, 2STVgh, 2STVij, 2TWcd - VRT (groep 2) (12:50 - 16:10)
za 23
zo 24
ma 25
di 26
wo 27
do 28
vr 29
za 30
December 2019
zo 01
ma 02
di 03
wo 04
do 05
  • 1A - Film 'The house with a Clock in its Walls (13:15 - 15:00)
vr 06
  • 1ste graad - Rapport DW3
za 07
zo 08
ma 09
  • 1B - Film GVR (09:00 - 11:20)
  • 2BSO - Film GVR (13:15 - 15:30)
  • 2TWab, 2TWcd, 2TWe, 7INVab, 7INVcd, 7INVef - Start examens (OV)
di 10
  • --- - Projectweek B-stroom tem 16/12
  • 1A, 2STVab, 2STVcd, 2STVef, 2STVgh, 2STVij, 2STVkl, 2STVm, 3BSO, 4BSO, 5BSO, 6BSO - Start examens
wo 11
do 12
vr 13
  • 1B - Schaatsen (11:00 - 12:30)
za 14
zo 15
ma 16
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
  • Alle klassen - Laatste examens (OV)
di 17
wo 18
do 19
vr 20
  • Alle klassen - Rapportafhaling
za 21
zo 22
ma 23
  • Alle klassen - De school is open van 9u-16u
di 24
wo 25
do 26
vr 27
za 28
zo 29
ma 30
di 31
Januari 2020
wo 01
do 02
vr 03
  • Alle klassen - De school is open van 9u-16u
za 04
zo 05
ma 06
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
di 07
  • 2TSO - Engels toneel (09:20 - 10:20)
wo 08
  • Alle klassen - Competitie zwemmen (13:00 - )
do 09
vr 10
za 11
zo 12
ma 13
di 14
wo 15
do 16
vr 17
za 18
zo 19
ma 20
  • 1ste graad, 2de graad - Oudercontacten
  • 2TSO - Studiekeuzetraject deel 1 (4groepen van 2u)
di 21
  • 1ste graad, 2de graad - Oudercontacten
wo 22
  • 2BSO - Studiekeuzetraject deel 1 (VM) 2groepen van 2u
do 23
vr 24
  • Netwerkdag - Afwezigheid MYB
za 25
zo 26
ma 27
di 28
wo 29
do 30
  • Alle klassen - Poezienocturne (18:00 - 20:30)
vr 31
Februari 2020
za 01
zo 02
ma 03
  • 2de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
di 04
wo 05
do 06
vr 07
  • 1ste graad - Rapport DW4
za 08
zo 09
ma 10
di 11
wo 12
do 13
vr 14
za 15
  • Alle klassen - Spotlight (Vrij Podium)
zo 16
ma 17
  • 2BSO - studiekeuzetraject deel 2 (10:20 - 12:50)
di 18
  • 2TSO - Film 'Oorlogswinter' (09:00 - 11:00)
wo 19
  • 1ste graad - Netbal (13:00 - )
do 20
vr 21
  • 2TSO - studiekeuzetraject deel 2 (11:10 - 12:50)
za 22
zo 23
ma 24
di 25
wo 26
do 27
vr 28
za 29
Maart 2020
zo 01
ma 02
di 03
wo 04
do 05
vr 06
za 07
zo 08
ma 09
di 10
wo 11
do 12
vr 13
  • 1A, 2TSO - Rapport DW5
za 14
zo 15
ma 16
di 17
wo 18
do 19
  • 2TWab, 2TWcd, 2TWe - Start examens (OV)
vr 20
  • 1A, 2TSO (behalve: 2TWab, 2TWcd, 2TWe) - Start examens (OV)
za 21
zo 22
  • Alle klassen - 100 km Komop tegen kanker
ma 23
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
di 24
wo 25
do 26
vr 27
  • --- - Pepdagen
za 28
zo 29
ma 30
  • --- - Pepdagen
  • --- - Projectweek B-stroom tem 3/4/2020
  • --- - Projectweek A-stroom tem 3/4/2020
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
di 31
  • 2TSO - Rapport trim 2
April 2020
wo 01
  • Alle klassen - Klassenraden + attitudes (lln zijn vrij behalve lln op stage+7CPTef)
do 02
  • --- - Tweedaagse 2STV/TW tem 3/4
  • 1A - Uitstap Brussel (10:00 - 15:30)
vr 03
  • 1A - Rapport trim 2
  • 1B, 2BSO - Rapport DW5
za 04
zo 05
ma 06
di 07
wo 08
do 09
vr 10
za 11
zo 12
ma 13
di 14
wo 15
do 16
vr 17
za 18
zo 19
ma 20
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
di 21
wo 22
do 23
vr 24
  • 1A, 2TSO - Attituderapport 2
  • 1B, 2BSO - Projectrapport 2 + Trim 2 + Attitude 2
za 25
zo 26
ma 27
  • 2de jaar - Leerlingenraad (12:00 - )
di 28
wo 29
do 30
Mei 2020
vr 01
za 02
zo 03
ma 04
di 05
wo 06
do 07
vr 08
  • 1ste jaar - Vaccinatie
za 09
zo 10
ma 11
di 12
wo 13
do 14
vr 15
  • 1B, 2BSO - Rapport DW6
  • Netwerkdag - Afwezigheid MYB
za 16
zo 17
ma 18
  • 2de jaar - Voorleestoer
di 19
wo 20
do 21
vr 22
za 23
zo 24
ma 25
di 26
wo 27
do 28
vr 29
za 30
zo 31
Juni 2020
ma 01
di 02
wo 03
do 04
vr 05
  • 1A, 2TSO - Rapport DW6
za 06
zo 07
ma 08
di 09
wo 10
do 11
  • 1A, 1B - Apotheose OMD
  • 1B, 2BSO - Rapport DW7
vr 12
  • 1A, 1B - Slotdag 1e jaar
za 13
zo 14
ma 15
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
di 16
  • 2TWa, 2TWb, 2TWc, 2TWd, 2TWe, 4TSO - Start examen
wo 17
  • --- - Projectweek B-stroom tem 23/6/2020
  • 1A, 2TSO, 3BSO, 4BSO (behalve: 2TWab, 2TWc, 2TWd, 2TWe) - Start examen
do 18
vr 19
za 20
zo 21
ma 22
  • 1ste graad, 2de graad - Geen huiswerkbegeleiding deze week
di 23
  • 1B - Einde projectweek
wo 24
  • 1B, 2BSO - Deliberaties
do 25
vr 26
za 27
zo 28
ma 29
di 30
Juli 2020
wo 01
do 02
vr 03
za 04
zo 05
ma 06
di 07
wo 08
do 09
vr 10
za 11
zo 12
ma 13
di 14
wo 15
do 16
vr 17
za 18
zo 19
ma 20
di 21
wo 22
do 23
vr 24
za 25
zo 26
ma 27
di 28
wo 29
do 30
vr 31
Augustus 2020
za 01
zo 02
ma 03
di 04
wo 05
do 06
vr 07
za 08
zo 09
ma 10
di 11
wo 12
do 13
vr 14
za 15
zo 16
ma 17
di 18
wo 19
do 20
vr 21
za 22
zo 23
ma 24
di 25
wo 26
do 27
vr 28
za 29
zo 30
ma 31